Přejít na obsah

SOCIÁLNĚ DEMOKRATICKÉ ŽENY

Tiskové zprávy

Mezigenerační setkání v Domově seniorů v Přerově

Ve středu 8..listopadu zorganizovaly ženy SDŽ v Přerově v Domově pro seniory (DOS) Mezigenerační setkání - v krásném objektu DOS v součinnosti s personálem.

Důstojné porody - téma pro budoucího ministra / ministryni zdravotnictví ČSSD?

V odpoledních hodinách dne 11. 10. 2017 se konala velmi zajímavá diskuze ve Steinerově sále v Lidovém domě, kterou zorganizovaly členky Oranžového klubu - Spolek prosazující spravedlivé zastoupení žen ve veřejném životě.

Česká republika, náš domov...

Sociální demokraté a sympatizanti chtěli „Pochodem Prahou“ 15. října 2017 upozornit na nízké mzdy, levnou práci, zdravotnictví bez poplatků, zvýšení platů zaměstnancům v sociálních službách, rychlejší růst penzí atd.

Posezení ke Dni seniorů v DPS Radouč

Jako každý rok, tak i letos 2. října uspořádaly Sociálně demokratické ženy ke Dni seniorů Domě s pečovatelskou službou v Mladé Boleslavi na Radouči posezení s občerstvením a hudbou. Zúčastnilo se skoro 70 lidí.

Kongres žen 2017

3. ročník Kongresu žen se konal 23. 9. 2017 v Institutu plánování a rozvoje v Praze 2 a v benediktinském klášteře v Emauzích tentokrát s tématem Ženy a veřejný prostor.

Konference o rovném odměňování: Lze se inspirovat v zahraničí?

Velmi zajímavá a inspirativní Konference projektu 22 % k ROVNOSTI se konala 19. 9. 2017 v Kulturním a společenském centru v Liberci, který zorganizoval Odbor rodinné politiky a politiky stárnutí MPSV.

Bleší trh v RoSe

Další Bleší trh se konal v neděli odpoledne 24. 9. 2017 v centru RoSa v Kobylisích.

Sociálně demokratické ženy z Prahy 4 bojují za to nejdůležitější, a to je svoboda pro naše dcery, snachy a vnučky

Klub žen z Prahy 4 si uvědomuje, že bez zachování svobody a bezpečí občanů v České republice je nemožné zajistit cokoliv dalšího.

„Irský Nicholas Winton“ v sukních

Nedávno jsem se dočetla v médiích, kdo vlastně byl „Winton v sukni“. Objevila jsem hrdinku, Mary Elizabeth Elmesovou, která zachránila stovky židovských dětí, podobně jako známý Nicholas Winton.

Výlet SDŽ Kdyně

Jednoho krásného dne a to 2. srpna jsme se rozhodly, že si uděláme výlet.

Síťovací setkání žen

Síťovacího setkání žen v Americkém centru v Praze, se účastnily 8. srpna 2017 místopředsedkyně SDŽ Praha a kandidátka do Poslanecké sněmovny, Libuše Pešlová a Jiřina Slavíková.

Uctění památky JUDr. Milady Horákové na vyšehradském Slavíně

Uctít památku a položit květiny na symbolický hrob na vyšehradském Slavíně statečné a moudré ženy JUDr. Milady Horákové, významné české političky, právničky a oběti justiční vraždy, která se stala symbolem nespravedlivě odsouzených obětí minulého režimu, přišly 13. 7. 2017 také i představitelky pražských SDŽ Marie Vaicová, Libuše Pešlová a Jiřina Slavíková.

Dětský den Chábory - Tvořivá dílnička

Tvořivá dílnička na tradičním Dětském dni v Cháborech dne 17. 6. 2017 se i přes nepřízeň počasí vydařila.

Zahájení Komunitního centra Karlín

Dne 14. 6. 2017 v odpoledních hodinách se konalo v konferenčním sále v hotelu Alwyn v Karlíně na Praze 8 slavnostní zahájení nového projektu KCK - Komunitní centrum Karlín, jehož partnerskou organizací bude také i CID - Centrum integrace dětí a mládeže.

Školení PC - SDŽ Královéhradecký kraj

„Pro život, ne pro školu, se učíme.“
  stránka 1/17   následující>>