Přejít na obsah

SOCIÁLNĚ DEMOKRATICKÉ ŽENY

Tiskové zprávy

Uctění památky JUDr. Milady Horákové na vyšehradském Slavíně

Uctít památku a položit květiny na symbolický hrob na vyšehradském Slavíně statečné a moudré ženy JUDr. Milady Horákové, významné české političky, právničky a oběti justiční vraždy, která se stala symbolem nespravedlivě odsouzených obětí minulého režimu, přišly 13. 7. 2017 také i představitelky pražských SDŽ Marie Vaicová, Libuše Pešlová a Jiřina Slavíková.

Dětský den Chábory - Tvořivá dílnička

Tvořivá dílnička sociálně demokratických žen z Rychnova nad Kněžnou Tvořivá dílnička na tradičním Dětském dni v Cháborech dne 17. 6. 2017 se i přes nepřízeň počasí vydařila.

Zahájení Komunitního centra Karlín

Dne 14. 6. 2017 v odpoledních hodinách se konalo v konferenčním sále v hotelu Alwyn v Karlíně na Praze 8 slavnostní zahájení nového projektu KCK - Komunitní centrum Karlín, jehož partnerskou organizací bude také i CID - Centrum integrace dětí a mládeže.

Školení PC - SDŽ Královéhradecký kraj

„Pro život, ne pro školu, se učíme.“

Vaječina Chlebovice Frýdek Místek 2017

A byl to krásný den s dobrou náladou, pro všechny kdo zamířili 3.6.2017 do DOMU VČELAŘŮ na Fojtství CHLEBOVICE, na tradiční vaječinu pořádanou SDŽ.

Žena Regionu pod záštitou Senátu Parlamentu České republiky a Asociace krajů České republiky

Jde se o celonárodní soutěž, která je určena všem ženám, které dosahují jedinečných výsledků nejen ve své profesi, ale aktivně se podílejí i na veřejném životě, tvoří hodnoty, pomáhají nemocným, dětem, přispívají ke zlepšení a rozvoji svého regionu a ještě při tom zvládají péči o rodinu.

Exkurze do sklárny Rückl Crystal v Nižboru

20. 5. 2017 se konala velmi zajímavá exkurze do sklárny Rückl Crystal v Nižboru, kterou zorganizovaly a účastnily se jí představitelky SDŽ z Prahy.

Pietní akt na Kobyliské střelnici

Dne 6. 5. 2017 se konal od 16. hodin tradiční pietní akt na Kobyliské střelnici na Praze 8 k uctění památky všech zde popravených nevinných lidí za 2. světové války a zejména v období heydrichiády.

Sociálně demokratické ženy z Prahy 4 vzpomínaly

Ženy z Prahy 4 si připomněly hrdiny a oběti Pražského povstání! Účastnily se tradičního pietního aktu u pomníku obětem druhého odboje a květnové revoluce 1945 u Gymnázia Budějovická, Praha 4.

Čarodějnice ČSSD na Praze 4

Oblíbený rituál pálení Čarodějnic se tradičně pořádal v areálu lesní restaurace Na Tý louce zelený v Krči.

Návštěva SDŽ na radnici - Pardubice

Ve středu 26. dubna 2017 sociálně demokratické ženy z celého Pardubického kraje přijaly pozvání hejtmana Martina Netolického ke komentované prohlídce krajského úřadu a následné besedě se členy Rady Pardubického kraje – radními Václavem Kroutilem a Bohumilem Bernáškem.

Sociálně demokratické ženy z Prahy 4 se opět účastnily charitativní akce

Jako každý rok v dubnu, navštívily dobročinný bazar oblečení, obuvi a hraček, který se pravidelně koná v kapli sv. Václava v Thomayerově nemocnici.

Velikonoční dekorování

Akci ,,Velikonoční dekorování" uspořádaly 6.března 2017 děvčata z klubu SDŽ Kdyně. Společně si připravily  velikonoční dekorace na stůl a do vázy.

Oslava MDŽ v Pardubickém kraji

V sobotu 18. března 2017 uspořádaly Sociálně demokratické ženy Pardubického kraje tradiční celokrajskou oslavu MDŽ.

SDŽ v Kdyni oslavily Mezinárodní den žen

Dne 9. března 2017 se  ve Kdyni sešly sociálně demokratické ženy, aby oslavily Mezinárodní den žen.
  stránka 1/16   následující>>