Přejít na obsah

SOCIÁLNĚ DEMOKRATICKÉ ŽENY

Tiskové zprávy

Ježíšek pro miminka

Tak jsme to stihly. Zítra veze moje vnučka do Plzně na neonatologické oddělení upletené a uháčkované dárečky pod vánoční stromeček pro ta naše nedonošená klubíčka štěstí. Chtěla bych touto cestou poděkovat paní Marušce Paulů, paní Mařence Kopečné, paní Jitce Žikešové a paní Daně Impellizzeri z Klatov.

Oslava MDŽ

Ještě jsme to stihly. Ano 4.3. 2020 jsme jak se patří, oslavily svátek MDŽ.

Konečně můžeme zase cestovat

Hned jsme toho využily a tradá za Jindřichem Šimonem Baarem na Výhledy k jeho pomníku.

MEZINÁRODNÍ DEN DĚTÍ V „KLOKÁNKU“

2. června 2020 u příležitosti Mezinárodního dne dětí do Dětského centra „KLOKÁNEK“ na Praze 4 zavítala zástupkyně Klubu SDŽ Praha 4, Mgr. Libuše Pešlová.

Uctění památky Boženy Němcové

K 200. výročí narození významné české spisovatelky Boženy Němcové přišly 5. 2. 2020 na Vyšehradský hřbitov položit květiny na její hrob a uctít její památku pražské představitelky SDŽ předsedkyně Marie Vaicová a místopředsedkyně Jiřina Slavíková.

Návštěva dětského centra Veská

10. prosince 2019 v podvečerních hodinách se členky klubů SDŽ okresu Pardubice vydaly do Dětského centra Veská.

Výroba vánočních dekorací

Hned 1.12. 2019 ve 14 hodin odpoledne jsme otevřeli dveře do městského kulturního střediska Modrá Hvězda ve Kdyni pro návštěvníky, kteří měli zájem a chuť si vytvořit nějakou drobnůstku na vánoční stůl, okna, nebo dveře svých domovů.

Zpívaná

Máme hezkou spolupráci také se školou v obci Prapořiště. Její ředitel pan Dobiáš nás několikrát do roka pozve na ,,Zpívanou", přímo mezi děti do školy. Sami si skládají písničky, a proto je to tak baví.

Memoriál D. Dobýškové v bowlingu – SDŽ Přerov

Dne 25.11.2019 uspořádaly ženy Klubu SDŹ Přerov již 4. ročník akce "Memoriál Dany Dobyškové v bowlingu.

Listopadové exkurze Sociálně demokratických žen

Členky SDŽ z Olomouce, Přerova, Šumperka, Vsetína, Zlína a také i z Prahy se zúčastnily ve dnech 6. a 7. 11. 2019 velmi zajímavých exkurzí a prohlídek.

Šály a ponožky pro děti v Dětském domově ve Staňkově

Měly jsme upletené čepice(80 kusů), rukavice, šály a ponožky pro děti v Dětském domově ve Staňkově. Po domluvě s vychovatelkou jsme si upřesnily, kdy to odvezeme. A byl to čtvrtek 7.11. 2019 v podvečer.

Akce Psí stopou – SDŽ Kdyně

Byl překrásný podzimní den, slunce, barevné stromy, slabý vítr, který se s námi mazlil, no prostě podzim jak má být.

SDŽ Kdyně – Uklízíme Kdyňsko

I my ženy z klubu Kdyně, jsme se zúčastnily úklidu naší planety a to pod názvem ,, Uklízíme Kdyňsko".

Květnové odpoledne v Azylovém domě pro rodiny s dětmi

U příležitosti Dne rodin, ženy a sympatizanti z Prahy 4, navštívili nový Azylový dům, který se nachází v ulici Horáčkova, provozovatelem je Centrum sociálních služeb Praha.

Nedonošené děti

Čtvrtek 16.5. 2019 jsme startovaly od kina ve Kdyni směrem Plzeň do fakultní nemocnice, a to konkrétně do neonatologického oddělení. Už den předem jsme se ohlásily u vrchní sestry paní Dany Špidlenové.
  stránka 1/21   následující>>